У Харківській області блокований канал поставок контрафактного тютюну і алкоголюСлідчі прокуратури Харківської області спільно з УСБУ в області викрили канал поставок в регіон контрафактної тютюнової продукції і етилового спирту, який використовувався для виробництва сурогатного алкоголю.

«Тютюнові вироби і спиртне незаконно завозилися в область, і в подальшому реалізовувались громадянам. Прокуратура почала кримінальне провадження за фактом незаконного виготовлення, зберігання, збуту і транспортування підакцизних товарів (ч.3 ст. 204 КК України)», — повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

Як повідомляє прес-центр СБУ, оперативники спецслужби встановили, що до організації каналу причетні жителі Харкова і уродженці тимчасово окупованих територій.

Правоохоронці затримали одного з учасників групи під час збуту чергової партії контрафактних тютюнових виробів. Під час обшуків в підпільних цехах і місцях проживання фігурантів справи було вилучено майже 80 тис пачок контрафактних сигарет, більше 1 тис. л етилового спирту, 1 тис. л готової до реалізації підробленої горілки на загальну суму майже 2 млн грн. У двох підпільних цехах, де виготовлялися сурогатні алкогольні напої, вилучено пакувальну тару та обладнання.

П’ятеро учасників групи, в тому числі троє організаторів, затримані згідно зі ст. 208 КПК) України. (Незаконне відкриття або використання валютних рахунків за межами України). Вирішується питання про оголошення їм підозри і обрання запобіжного заходу.

Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

А поделиться?