У харківській квартирі сталася пожежа: чоловік витягнув з вогню дітей, врятувати дружину не змігЖінка померла.

У харківській багатоповерхівці сталася пожежа у квартирі. Дітей витягнути з вогню вдалося чоловікові. Потім він повернувся за дружиною, але знайти її у задимленій квартирі не зміг, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Вогонь спалахнув о пів ночі. У той час більшість пожильців уже спали, але прокинулися від їдкого диму. На сходовому майданчику поплавлена проводка, підлога у воді та кіптява на ствнах. Чи не на весь під’їзд розтягнувся ядучий запах горілого.

Читайте також:

12 загиблих, четверо зниклих безвісти: головне про причини і наслідки пожежі в одеському коледжі

Зайнялося у квартирі на четвертому поверсі. Там були мати, батько та двоє маленьких дітей. Син прокинувся від тріскоту вогню. «Хлопчик розбудив батька, він прокинувся і кинувся до матері, а вона вже без тями була або померла була. Тоді чоловік виніс дітей на вулицю», — каже речниця Шевченківського відділу поліції Інесса Снитко.

Чоловік намагався врятувати з вогню непритомну дружину, але дістатися кімнати вже не зміг. Дим та полум’я побачили сусіди, кинулися на допомогу, але зарадити нічим не могли.

Відео

У харківській багатоповерхівці сталася пожежа: жінка загинула, двоє її дітей — у лікарні

З вогняної пастки малечу витягав батько. Потім він повернувся за дружиною, але знайти її у задимленій квартирі не зміг. Чому спалахнула  пожежа — з’ясовувала ТСН.  

Перелякану малечу погорільців узяли до своєї оселі сусіди. «Ми намагалися їх заспокоїти, діти були в істериці», — згадує сусідка Олександра. Згодом однорічну дівчинку та трирічного хлопчика забрали до обласної лікарні. Вони надихалися диму, але їхньому здоров’ю нічого не загрожує. Уже завтра планують виписати.

Пожежа сталася через закорочення електродротів, припускають рятувальники. Наразі чекають результатів експертизи.

Картиру родина орендувала, сюди переїхали лише кілька місяців тому. У помешканні згоріли всі їхні особисті речі. Про смерть мами дітям іще не сказали.

Кореспондентка ТСН Юлія Семененко.