У Харків приїдуть урядовці, генпрокурор та іноземні чиновникиУ Харкові пройде І Харківський міжнародний юридичний форум «Право та проблеми сталого розвитку в глобалізованому світі» 

Depo.

Сьогодні 09:34

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, форум проходитиме 3-6 жовтня на чотирьох майданчиках – у приміщенні Національної академії правових наук України, центральному корпусі Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого, навчально-бібліотечному комплексі університету та Палаці студентів.

За даними прес-служби вишу, на форумі очікуються виступи політиків, урядовців та науковців з України, Білорусі, Данії, Канади, Литви, Нідерландів, Німеччини, Сінгапуру, США, Швейцарії, співробітників міжнародних організацій, структурних підрозділів ЄС, правозахисників і представників юридичного бізнесу. Загалом участь у заході підтвердили представники понад 20 країн світу.

Зокрема, на форумі виступатимуть генеральний прокурор Юрій Луценко, міністр юстиції Павло Петренко, в.о. голови Конституційного Суду Віктор Кривенко, заступник міністра юстиції Сергій Петухов, заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль, заступник міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич, голова вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Козьяков.

«Форум є результатом партнерської співпраці з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Організацією з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), Офісом Ради Європи в Україні, Міжнародним Вишеградським фондом та Урядом Нідерландів, які багато років поспіль допомагають у проведенні ключових реформ у правничій та освітній сферах», — зазначили в прес-службі.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

Реклама

А поделиться?