У фестивалі «Гетьманська слава» взяла участь делегація Нововодолажчини У культурно-мистецькому фестивалі «Гетьманська слава», присвяченому 330-річчю з дня обрання Івана Мазепи гетьманом України, що відбувся  Коломаку, взяла участь і делегація від Нововодолажчини.  Це було масштабне дійство, яке на Харківщині відбулось вперше. У його програмі: виставка-ярмарок майстрів народного мистецтва України, виступи фольклорно-етнографічних колективів, майстер-класи з народних ремесел та інші заходи. 

Повідомляє сайт НОВА ВОДОЛАГА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Нововодолазької РДА.

Цікавим і різноплановим був  конкурс «Козацький курінь».  У його номінації «Наявність робіт традиційного декоративно-ужиткового мистецтва» нововодолажчани  одержали перемогу.

Нових шанувальників знайшов народний аматорський фольклорний колектив «Чисте джерело» (керівник  О.Тарасовський), виступ якого схвилював глядачів.  На виставці-ярмарку представила свої чудові роботи і керівник зразкового об’єднання юних художників «Колорит» Нововодолазького БДЮТ Світлана Мишак.

Під час  зустрічі з головою ХОДА вразили всіх своїм виступом учасники Школи Козацького Гарту «Арей» (керівник І. Конанихін). Порадували Юлію Світличну і незвичайні подарунки нововодолажчан – тематична декоративна розписна тарілка у виконанні культорганізатора районного будинку культури Ольги Димитрів та черевички в козацькому стилі  ручної роботи від дизайнера Юлії Абідової.

Нововодолазька районна адміністрація на чолі з Євгеном Королюком висловлює щиру подяку відділу організаційної роботи та масових комунікацій, КЗ «Районний Будинок культури», відділу молоді і спорту, управлінню агропромислового розвитку, директору ТОВ «Агролатінвест» М.Г.Матвієнку, відділу освіти, райвійськкомату, відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та цивільного захисту, Просянському сільському голові  О.М.Вітер, БДЮТ, Нововодолазькому козацькому куреню ім. Г.Донця, народному аматорському фольклорному колективу «Чисте джерело», ШКГ «Арей», О.П. Цимбал,  Л.О. Найдьон, С.М. Мишак, родині Мажари.  

Джерело: НОВА ВОДОЛАГА СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

А поделиться?