У дитсадках і школах Харківщини розгорнули пункти евакуації для жителів БалакліїЛюди досі не можуть повірити в те, що сталося, і оговтуються від пережитого.

За даними Харківської обласної державної адміністрації, з 10-кілометрової зони навколо палаючого арсеналу поблизу Балаклії евакуювали близько 20 тисяч людей. Їх розмістили переважно у найближчих містечках і селах, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Очевидці відзначають, що люди виглядають наляканими і розгубленими. Вибухи підняли їх серед ночі та змусили втікати з домівок під свист снарядів і гуркіт вибухів. Дехто досі плаче, згадуючи повідомлення по радіо про евакуацію. Багато жителів Балаклії та прилеглих сіл не змогли прихопити із собою навіть найбільш необхідних побутових речей, їжі та одягу.

У Харківській області розгорнули 24 пункти прийому евакуйованих внаслідок вибухів у Балаклії
ТСН. 19:30 Вчора, 20:46Кількість коментарів 1

Двадцять тисяч людей евакуювали з району БалаклІї. Першими наляканих жителів міста і прилеглих населених пунктів прийняли сусідні села. Проте, упродовж дня виявилося, що ситуація змінилась, і вони теж підлягають евакуації.

Загалом у Харківській області вже розгорнуто 24 пункти прийому евакуйованих жителів. Людей приймають переважно в приміщеннях дитсадків і шкіл. Спати багатьом доводиться просто на підлозі. Харківські волонтери активно збирають допомогу для балаклійців. Влада готується розселяти жителів проблемної території у Харкові та інших, більш віддалених містах, якщо пожежа та вибухи затягнуться.

Тим часом вулиці Балаклії патрулюють 600 правоохоронців задля недопущення мародерства. Також функціонують 16 поліцейських постів, які забезпечують виїзд жителів із міста. Вони також перекривають рух на в’їзд у Балаклію.

Кореспондент ТСН Наталя Грищенко

А поделиться?