У День міста в Харкові пройдуть безкоштовні автобусні екскурсіїХарківський організаційно-методичний центр туризму запрошує харків’ян та гостей міста 23 серпня на оглядові автобусні екскурсії «Харків — це моє місто». Як розповіла на прес-конференції директор центру Валентина Холодок, відбудеться вісім безкоштовних екскурсій, які зможуть відвідати понад 400 людей. Автобуси будуть відправлятися від площі Конституції напроти пам’ятника незалежності України. Маршрут проходитиме біля Благовіщенського собору, продовжиться Полтавським шляхом, на площі Павлівській, вулицею Пушкінською, і на зворотному шляху по вулиці Сумській. Завершиться на площі Свободи. Тривалість екскурсії — 50 хвилин.

«Ви побачите усіма улюблені туристичні об’єкти-візитівки і дізнаєтесь багато цікавого про них. Всі ми знаємо, що Харків був визнаний кращим містом для життя в країні в 2010 році. Це перша столиця України. Це місто з рекордною кількістю космонавтів у всьому світі. Ви дізнаєтесь цікаві факти про життя харківських інженерів, архітекторів і художників. Адже кожен житель повинен знати історію свого міста. Ви ще раз переконаєтесь в унікальності міста Харків — і вкотре відчуєте гордість та захват», — повідомили в центрі туризму.

Екскурсії будуть стартувати щогодини з 11:00 по 18.00. Попередня реєстрація обов’язкова (відкриється 15 серпня). Детальна інформація за посиланням.

Як повідомляли «Коментарі. Харків», до Дня міста обіцяють відкрити після реконструкції Саржин Яр.

Підписуйтесь на наш Telegram. Буде цікаво!