У Чугуєві директор авіаремонтного заводу зобов’язався погасити борги до 1 серпня, — ОДАУ Харківській області у травні борги із заробітної плати ліквідовані на 6 підприємствах області

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, сьогодні, 18 червня, пройшло засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

 

Як відзначив директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Юрій Шпарага, стан погашення заборгованості із заробітної плати знаходиться на особистому контролі голови обласної державної адміністрації. «За травень борги із заробітної плати ліквідовані на 6 підприємствах у сумі 2,1 млн грн, скорочені — на 5 підприємствах на 1,4 млн грн», — зазначив Шпарага.

 

На засіданні комісії розглянуто стан погашення боргів з виплати заробітної плати в ПАТ «Харківський підшипниковий завод». Керівник ДП «Чугуївський авіаційний ремонтний завод» зобов’язався погасити борги з виплати заробітної плати до 1 серпня 2019 року, ТОВ «Термолайф» – до 1 січня 2020 року.

 

Ухвалено рішення щодо спрямування листа до Первомайської міської ради, як до засновника КП «Житлосервіс» про зростання зарплатних боргів на підприємстві.

 

За підсумками засідання визначено першочергові заходи, спрямовані на ліквідацію боргів. Керівників підприємств-боржників попереджено про відповідальність за несвоєчасну виплату заробітної плати.

 

Як повідомляв Depo.Харків, завтра, 19 червня, у Харкові відбудеться сесія міської ради, яка розглядатиме питання перейменування проспекту Григоренка на честь сталінського маршала Жукова.

Більше новин про події у світі читайте на
Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у
Facebook

‘;
document.getElementById(‘fb-comments-block’).innerHTML = fb_block ;