У бомбардуванні у Сирії знищили харківського антимайданівцяВолодимир Винограденко брав участь у штурмі Харківської ОДА в 2014 році. Фото: censor.net.ua

Внаслідок авіаудару коаліції в Сирії загинув харківський антимайданівецья Володимир Винограденко, більш відомий за прізвиськом «Апостол».

Про це інформує ТСН.

Винограденко числиться в неофіційному списку загиблих російських найманців. Під час Революції гідності виступав на стороні антимайдану, «благословляв» іконою проросійських активістів під час штурму будівлі Харківської облдержадміністрації. Був членом харківської шовіністичної організації «Русь триєдина», яка виступає за об’єднання України, Білорусі та Росії.

Його мама, яка живе у Харкові, не може підтвердити загибель сина. Каже, що він зник кілька років тому і відтоді вдома про нього не чули. У місцевому храмі розповіли, що знають: Винограденко поїхав воювати за терористичну ДНР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Подробиці масової ліквідації російських найманців у Сирії

Кремль відхрестився від загиблих у Сирії «вагнерівців». Прес-секретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що Кремль не має інформації про інших росіян у Сирії, окрім кадрових військових. Російські найманці у Сирії потрапили під авіаційний удар коаліції на чолі зі США 7 лютого.

×

А поделиться?