ТСН зняла смертельний стрибок з 4-го поверху злочинця, який тікав від поліціїТСН зняла смертельний стрибок з 4-го поверху злочинця, який тікав від поліції — Укрaїнa — TCH.ua

ТСН.ua пропонує підписатися на отримання push-сповіщень

Підписатися

Відмовитися

Про загиблого злочинця наразі відомо, що це був чоловік віком 25 років, мешканець Харківської області. Поліція підозрює, що саме він пообіді у масці та із пістолетом увірвався до кредитної установи та намагався забрати гроші, але співробітники встигли натиснути тривожну кнопку та викликали охорону. З ними одночасно приїхала поліція, відтак зловмисник кинувся навтьоки. Його гнали центром міста кілька кілометрів. «Злочинець, переховуючись від поліції, сперш забіг в один двір, там йому щось не сподобалося – і він забіг ось у третій під’їзд, сховався у квартирі на четвертому поверсі, забарикадувався», — розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління карного розшуку ГУНП в Харківській області Олег Лабунець.

Загалом вся операція по затриманню злочинця зайняла близько двох годин. Зараз правоохоронці перевірятимуть загиблого на причетність до подібних злочинів, які останнім часом у Харкові почастішали, і частина з них так і не була розкрита.

Кореспондент ТСН Мар’я Уманська

Вибір редакції

Переможець Суперкубка України з футболу заробить понад 1 мільйон гривень
Перейти

А поделиться?