Трьох жертв ДТП у Харкові поховали під сльози рідних і друзівТрьох жертв ДТП у Харкові поховали під сльози рідних і друзів — Укрaїнa — TCH.ua

ТСН.ua пропонує підписатися на отримання push-сповіщень

Підписатися

Відмовитися

У Сумах тим часом поховали 27-річного Олександра Євтєєва. Він був єдиною дитиною в сім’ї. «Мати он чорна, як тінь, її взагалі не видно, вона страшна ходить», — каже дядько загиблого Володимир Тимошенко. Попрощатися з Олександром прийшли його сумські друзі та однокурсники. Він навчався в Харківському університеті, де зустрів свою майбутню дружину. «Вони тільки недавно з’їздили в медовий місяць, тільки повернулися», — каже однокласниця Олександра Наталія Іваницька.

Він – успішний айтішник, вона – фахівець іноземної компанії, влітку тільки-но одружилися. Того дня обидвоє поверталися з роботи, домовилися зустрітися на світлофорі із сестрою. Олександр загинув на місці, дружина та її сестра вижили – вони в лікарні у тяжкому стані. Оксана вчора прийшла до тями, але про ДТП вона взагалі нічого не пам’ятає. Рідні їй сказали, що вона впала зі східців, а про смерть чоловіка досі не розповіли – сказали, що Сашко в терміновому закордонному відрядженні. Для винуватця аварії родичі вимагають найсуворішого покарання. «Цих уродів на дорогах… На кожному кроці оці сопляки на крутих машинах, пальці зігнули – кувалдою не розігнеш. Нікому діла нема до них», — обурюється дядько загиблого.

Читайте також: Аварія у Харкові: стало відомо, коли з’являться результати найголовнішої експертизи

На місце трагедії харків’яни досі несуть квіти та свічки. І зізнаються, що після страшної аварії цим перехрестям узагалі бояться ходити.

Кореспондент ТСН Мар’я Уманська

Вибір редакції

У Києві біля метро керівник добровольчого руху ОУН Коханівський підстрелив чоловіка
Перейти

А поделиться?