Троє нетверезих харків’ян отримали переохолодження (відео)До дев’ятнадцятого лютого на Харківщині очікується тепла погода вдень, снігу не буде. Дороги міста вже почала вкривати сльота, яка замерзає вночі, зазначають містяни.

Ірина Георгіївна та Володимир Петрович, харків’яниОтличная погода! А почищено плохо! Особенно вон там на углу. – Ну, действительно не везде почищено. – Я хожу и боюсь лишние 10 метров пройти. – Тут видите везде веревочки натянуты: обвалы, снегопады оттуда с крыш.

У обласному гідрометцентрі прогнозують потеплішання. Додають: водіям треба бути обачними, адже волога на дорогах вночі замерзає та перетворюється на ожеледицю. Через це є підвищений ризик ДТП.

Євгенія Ляшенко, інспекторка з метеопрогнозів Харківського обласного гідрометцентруОжидается, скажем так режим температуры, который отличается от нормы, но в целом это будет умеренно теплый для данного периода года температурный режим. 

Комусь ожеледиця заважає, а хтось навпаки – радіє наближенню весни.

Віра Василівна та Злата, харків’янки – Мы нет, не поскальзывались. У нас везде почищено, песком посыпано – у нас тут очень хорошо. Да? Скажи: “Это я только качалась в снегу”. – Это я только качалась в сугробах. 

За добу троє людей потрапили до лікарень із переохолодженнями. Один – у Зміївському районі, двоє – у Харкові. За інформацією директора Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктора Забашти, усі постраждалі були у стані алкогольного сп’яніння.

Віктор Забашта, директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастрофМінлива така погода начебто передбачає потепління і люди одягаються більш по-весняному – це по-перше. А, по-друге, стан хмільного сп’яніння завжди викликає певну ейфорію, люди не можуть об’єктивно оцінювати свій стан і втрачають певний час, за який ще можна було звернутися по допомогу і не отримати таких травм. 

Олександр Шемаєв, кореспондентУ гідрометцентрі інформують, що найближчими днями потеплішає. Тому не слід вештатися попід будинками, бо на голову може звалитися снігова брила чи бурулька. Аби не ходити у шоломах звертайте увагу на ось такі попереджувальні стрічки.