Трагічна ДТП у Харкові: адвокати фігуранта твердять, що його провина не доведена (Відео)Харків

12.02.2019 18:37

Нарікають, що точно не встановлена ступінь провини обох учасників аварії

Адвокати Геннадія Дронова, фігуранта смертельної ДТП в Харкові, просять виправдувального вироку для підзахисного.

Захист твердить, що провина Дронова не доведена. Нарікають, що точно не встановлена ступінь провини обох учасників ДТП. Мовляв, під час досудового слідства висновки експертів були непереконливими і досі залишається незрозумілим, із якою швидкістю рухалася машина Олени Зайцевої, а також чи була вона під дією наркотиків.

За темою

«Обвинувальний акт складений неправильно і не ті зовсім пункти, які необхідно було, інкримінуються йому. Ми не кажемо, що він не визнає наслідків та що дійсно став учасником такої жахливої трагедії. Ми виключно з юридичної точки зору, якщо вина, то вина повинна бути встановлена у відповідності до закону. За результатами розгляду, суд повинен ухвалити виправдувальний вирок, за нашою думкою», – заявив захисник Дронова Сергій Перепелиця.

Слухання перенесли на 19 лютого через відсутність ще двох адвокатів Зайцевої.

Раніше на засіданнях свою позицію висловили родичі загиблих в аварії, потерпілі та їхні адвокати. Вони вимагали покарання для Зайцевої та Дронова: по 10 років за ґратами. Такого ж покарання вимагає і прокуратура.

«Ми вважаємо, що зібрано абсолютно достатньо доказів, що вони є допустимими, що суду вони надані належним чином, і що вина Дронова у тих злочинах, які йому інкримінуються, є доведеною. Тому ми наполягаємо на тому, на чому і наполягали – максимальне позбавлення волі за цією статтею, 10 років», – заявила, своєю чергою, прес-секретарка прокурора Харківщини Віта Дубовик.

Обом закидають вчинення аварії, що сталася у жовтні 2017 року та призвела до смерті шістьох людей і такої ж кількості поранених. Тоді «Лексус» Олени Зайцевої зіткнувся з автомобілем «Фольксваген» Геннадія Дронова. Від удару «Лексус» викинуло на тротуар, де пішоходи чекали на зелений сигнал світлофора.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Перекриті вулиці й автозак: у Харкові відтворюють жахливу ДТП – ФОТО

Відео за темою