Тисячі поліцейських і десятки автозаків: У Харкові через «Pride» закрита головна площаУ Харкові майже одночасно мають відбутися «Марш за традиційні сімейні цінності» і «KharkivPride»

Як передає кореспондент Depo.Харків, станом на 12:30 центральна площа Харкова, площа Свободи, розділена приблизно на дві рівні частини.

Посередині площі вишукувані кілька десятків автозаків та іншої спецтехніки поліції та Національної гвардії України. Вздовж колони спецтехніки, а також зі сторони саду ім. Шевченка щільним кордоном вишукувані працівники поліції та гвардійці.

За відомостями відділу комунікації ГУ НП України в Харківській області, всього до охорони порядку залучено близько 2,5 тисяч правоохоронців, у тому числі з інших регіонів України.

З боку вулиці Сумської площа огороджена металевим парканом. Вхід до зони, де має відбутися «KharkivPride», здійснюється тільки після огляду особистих речей в кількох конкретних місцях.

О 13:00 на площі Свободи збираються учасники «Маршу за сімейні цінності», о 14:00 – учасники «KharkivPride».

Як повідомляв Depo.Харків, участь у Марші рівності «KharkivPride» планують взяти до 1,5 тисячі громадян, в тому числі іноземці.

Більше новин про події у світі читайте на
Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

‘;
document.getElementById(‘fb-comments-block’).innerHTML = fb_block ;