Термін запобіжного заходу для Штепи спливає, а суд знову перенеслиЗасідання Ленінського райсуду Харкова по справі екс-мера Слов’янська Нелі Штепи знову не відбулося: обвинувачену не доставили до суду через проведення планового медогляду.

Про це кореспондентові Укрінформу розповіла прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик.

«Засідання суду, перенесене з 20 липня на сьогодні, 21 липня, не відбулося. Згідно з повідомленням адміністрації Харківського СІЗО, яке надійшло до суду, обвинувачена не була доставлена конвоєм в зал суду у зв’язку з проведенням планового медичного огляду», — зазначила Дубовик.

За її словами, даних відносно різкого погіршення стану здоров’я Штепи або її перебування в критичному стані, немає: «Учора після закінчення обстежень Штепа поїхала до СІЗО».

«Наступне судове засідання у справі призначене на 24 липня, в 12:00», — сказала Дубовик.

Варто зазначити, що 25 липня закінчується термін запобіжного заходу для Штепи у вигляді утримання під вартою.

Як повідомляв раніше Укрінформ, 20 липня в Харкові суд над Штепою не відбувся: за словами адвоката Олександра Тананакіна, вранці Штепу терміново госпіталізовано у відділення кардіології Харківської обласної клінічної лікарні у зв’язку з критичним станом і знаходиться в палаті під охороною конвою.

4 липня засідання Київського райсуду Харкова по справі Штепи перенесли на 20 липня: з дев’яти свідків звинувачення з’явився лише один, і він не сказав нічого конкретного. Суд відмовив в клопотанні захисту про зміну для Штепи запобіжного заходу на таку, що не пов’язана з утриманням під вартою.

Читайте також: Справа Штепи: суд не відбувся, підсудну із СІЗО відвезли до лікарні

За час розгляду справи Штепи в Харкові з різних причин двічі змінена осудність і двічі змінилися колегії суддів, через що справа слухається в четвертий за рахунком раз. Захист хоче допитати 46 свідків, прокуратура — дев’ятеро.

Штепу було затримано 11 липня 2014 року. На суді вона пояснювала, що закликала Путіна увійти до Слов’янська під загрозою терористів, що в полоні у терористів її били, а інтерв’ю для російських видань зроблено «під дулом автомата». Їй загрожує довічний термін.

А поделиться?