Теракт біля Палацу спорту в Харкові: Підозрюваного привезли до суду з побитим лицемУ Харкові суд доручив прокуратурі встановити обставини отримання пошкоджень підсудним, який утримується в установі виконання покарань

Про це кореспондентові Depo.Харків повідомив адвокат потерпілих Олег Головков.

За його словами, під час минулого засідання, що пройшло 9 січня, суд досліджував частину долучених до матеріалів справи речових доказів. Зокрема, вилучені під час обшуку за місцем проживання обвинувачених пакети, де зберігалися гранати Ф-1 та підшивачі. А також були вивчені матеріали щодо відбору біологічних зразків підсудних.

Головков зауважив, що один із підсудних – Віктор Тетюцький – заявив клопотання про скасування міри запобіжного заходу. Його клопотання підтримали двоє інших підсудних. Суд відмовив у задоволенні цього клопотання.

Крім цього, за словами адвоката, підсудний Володимир Дворніков був доставлений до зали суду з синцями під очима. Представникам Феміди він заявив про тиск. Реагуючи на цю заяву, суд ухвалив доручити прокуратурі Харківської області встановити обставини появи травм, у разі виявлення фактів порушення прав Дворнікова – відкрити провадження.

Головков додав, що підсудний Дворніков на суді також оголосив про те, що розпочав голодування.

Наступне засідання призначене на 15:00 середи, 16 січня.

Довідка Depo.Харків. 22 лютого 2015 року в Харкові під час мітингу, присвяченого пам’яті героїв Небесної сотні і загиблих в зоні АТО, біля Палацу спорту на проспекті Маршала Жукова (нині — проспект Петра Григоренка) стався вибух, згодом кваліфікований як теракт. Внаслідок теракту загинуло 4 людей та 9 отримали поранення.

За підозрою у скоєнні злочину були затримані троє чоловіків — Володимир Дворніков, Віктор Тетюцький і Сергій Башликов. Справу слухає Фрунзенський райсуд Харкова.

А поделиться?