Таємниче зникнення нарколога, яка оглядала Зайцеву після ДТП – подробиці
Олена Зайцева та Геннадій Дронов

5 канал

Харків

22.07.2018 09:45

Суд має до Олени Федірко багато запитань, адже вона була єдиною лікаркою, яка оглядала Зайцеву після аварії

Лікар-нарколог, що оглядала водійку Lexus Олену Зайцеву після смертельної ДТП, зникла з поля зору правоохоронців. Більш того, ще два місяці тому вона написала заяву на звільнення у наркодиспансері. Про таке повідомляє ТСН.

За темою

Так, нарколог Олена Федірко має харківську прописку разом із сином, однак за адресою із журналістами спілкуватися відмовилися. Натомість сусіди запевняють, що лікаря не бачили уже близько 2 місяців. До неї неодноразово приходили судові пристави, щоб вручити повістку, але марно. На інших адресах та в родичів знайти Федірко так і не вдалося, як і зателефонувати їй — зв’язок з абонентом відсутній.

У наркодиспансері тим часом розповіли, що жінка раптово звільнилась два місяці тому. Колеги кажуть, що це рішення стало для них несподіванкою. Після цього Федірко більше не бачили.

«За особистою заявою, за обопільною згодою», — розповідають в установі.

Зауважимо, що суд має до Олени Федірко неї багато запитань. Зокрема, вона була єдиною лікаркою, яка оглядала Зайцеву після аварії та складала акт, в якому зазначила наявність опіатів. У водійки Lexus також забирали аналізи, яких для повторної експертизи чомусь не вистачило. Тепер захист Зайцевої може спробувати оскаржити ці результати, переконана адвокат потерпілих.

«Що стосується, наприклад, кількості аналізів, котрі були відібрані, як вони були відібрані, чому в такій кількості, хто відбирав повторно аналізи, якщо вони відбиралися взагалі, в принципі?» – ставить низку запитань адвокат Лариса Матвєєва.

У суді ситуацію з наркологом коментують так: повістки лікарка так і не отримала, адже за місцем проживання її не застали. Уже є рішення про примусовий привід жінки до суду, але якщо її не знайдуть та не зможуть вручити повістку, жодної відповідальності за неявку їй не загрожує.

Довідково: трагедія сталася ввечері 18 жовтня в середмісті Харкова. В автомобіль Lexus, за кермом якого була 20-річна Олена Зайцева, на швидкості врізався автомобіль Volkswagen Touareg, після чого Lexus вилетів просто в натовп людей. Наслідки трагічні: шестеро людей загинули, ще шестеро – тяжко травмовані.

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Моторошна ДТП у Харкові: У центрі міста Lexus в’їхав у натовп – фото

А поделиться?