Свято у Шевченковому«Шевченківщина вами пишається» – свято під такою назвою вихідними відбулось у селищі Шевченкове. Нагородити відзнаками кращих представників району та вручити сертифікати на житло шести дітям-сиротам приїхала голова області Юлія Світлична.

Відзначити кращих людей, які працюють на благо свого району. «Шевченківщина Вами пишається» – свято з такою назвою вихідними відбулось на Харківщині. У Шевченковому нагородили людей, які активно розвивають район. У церемонії нагородження взяла участь очільниця області Юлія Світлична.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Саме люди праці розвивають і укріплюють район. Саме на таких людях базується наша Харківщина і розвивається вся Україна.

Губернатор вручила нагороди найкращим працівникам району у медичній, освітній, культурній та інших сферах. Окрім цього, шість дітей-сиріт отримали сертифікати на соціальне житло. Субвенцію на їх придбання виділили завдяки ініціативі Президента. Окрім цього, губернатор зазначила, що буде і надалі підтримувати розвиток Шевченківського району.

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації

Розуміємо, що попереду багато роботи. Але спільними зусиллями, об’єднавшись разом, спираючись на вашу підтримку, відповідально відносячись до своєї праці – ми вже відновили терцентр, розбудовуємо і створюємо нові спортивні майданчики. Районна лікарня, яка чекала ремонту десятиріччями, починає оновлюватися. Поліклінічне відділення вже засяяло новими фарбами. Будуть освітлені населені пункти там, де світла до цього не було.

Голова Шевченківської райадміністрації, в свою чергу, зазначив, що останні роки у районі відбулось чимало позитивних змін. Усе це – завдяки реформі децентралізації, ініційованій Президентом України та увазі обласної влади до проблем району.

Валерій Приходько, голова Шевченківської райдержадміністрації

За 8 місяців цього року наш загальний бюджет – 60 мільйонів. Це сума, яка наполовину більша, ніж три роки тому. Хочу ще 1 цифру назвати – за 8 місяців цього року ми отримали бюджетної допомоги, за ініціативи Харківської ОДА, понад 40 мільйонів гривень.

Таку церемонію нагородження у Шевченковому провели вперше. Місцеві кажуть – приємно вражені  святом у рідному селищі.

Ольга, місцева жителька

И музыка, и награждение, сколько людей пришло – столько не бывает.

Дмитро, місцевий житель

Понравилось, было много эмоций, фейерверк понравился.

Завершилось свято масштабним феєрверком та виступом молодіжної групи.

Кристина Загребельна, Євген Сєріков.

А поделиться?