Світлична залишається: Президент спростував чутки про нового голову ОДАКандидатура колишнього начальника пропускного пункту «Гоптівка» Вадима Слюсарєва на посаду голови Харківської ОДА не розглядалася. Про це заявив голова держави Володимир Зеленський 17 липня, перебуваючи в Харкові, пише Depo.Харків.

«Я не розглядаю (Слюсарева – Ред.). Ми шукаємо в кожній області адекватних менеджерів. Я знаю, що піднімалося питання пана Слюсарева, але це хтось запускав, я не знаю, може, з локального штабу запускав цю інформацію. Я не розглядав цю людину на цю посаду», — підкреслив Зеленський.

Він зауважив, що не бачить менеджерів, тому ще нікого не розглядав на посаду голови Харківської ОДА.

Нагадаємо, Вадим Слюсарєв за часів регіоналів керував пропускним пунктом «Гоптівка». ЗМІ приписують йому організацію контрабандних каналів, які «кришувалися» сином скандального екс-генпрокурора Віктора Пшонки — Артемом.

Завдяки такому впливовому знайомству, Слюсарев досить швидко зростав по службі, ставши керівником внутрішньої безпеки Східного регіонального відділення, куди входять підрозділи чотирьох областей – Харківської, Сумської, Донецької та Луганської. А потім поставив абсолютний рекорд — за два місяці отримав звання генерала і посаду начальника внутрішньої безпеки ДПСУ. Після Революції Гідності високопоставлений прикордонник пішов у бізнес.