Світлична: Сільські школи матимуть таку ж базу, як і міські (ФОТО)Губернатор Харківської області Юлія Світлична 19 липня перевірила хід ремонтних робот в двох школах Боровського району.

За інофрмації ХОДА, в опорному закладі в Боровій планується замінити на енергоощадні близько 150 вікон за кошти державного та обласного бюджетів, повідомляє Справжня Варта.

Також у цьому році в рамках обласної програми «Новий освітній простір Харківщини» школа отримала комп’ютерну техніку та новий шкільний автобус.

«Продовжуємо розвивати освітню сферу по містах та районах Харківської області. Так, у Борівській школі заплановано ремонтні роботи щодо даху, фасаду та утеплення будівлі. Також плануємо укріпити матеріально-технічну базу коштом державного та обласного бюджетів, — зазначила Юлія Світлична. – Крім того, активно працюємо над залученням допомоги від міжнародних партнерів. Нам вдалося залучити до оновлення кабінетів та комп’ютерної техніки фонди USAІD та «Карітас». Завдяки цій співпраці сільські школи мають таку ж базу, як і міські. Потрібно створювати умови і надавати якісні освітні послуги, щоб діти мали рівні можливості».

Так, у першому півріччі 2017 року за кошти Благодійного фонду «Карітас Україна» у рамках участі в проекті «Пілот-24» в опорній школі встановили пандус та облаштували санвузол для дітей з особливими потребами, замінили радіатори опалення та провели ремонт у спортивній залі. Також було замінено підвісну стелю та світильники у актовій залі, дерев’яну підлогу у кабінетах трудового навчання, вентиляційну систему в їдальні, частково виконано штукатурні роботи по фасаду. 

Агентство з міжнародного розвитку USAІD надало для школи комп’ютерну та мультимедійну техніку та нові меблі для кабінету фізики.

Під час робочої поїздки в район Юлія Світлична також відвідала філію Борівського опорного закладу – Підлиманську школу.

У рамках реалізації обласної програми «Новий освітній простір Харківщини» у школі планується зробити капітальний ремонт фасаду та цоколю. Крім того, завдяки співпраці обласної адміністрації з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ вдалося залучити кошти міжнародних партнерів для ремонту даху та оновлення меблів.

У 2017 році за кошти обласного бюджету в закладі вже встановлено мультимедійне та комп’ютерне обладнання у кабінеті біології.

Нагадаємо, на фінішну пряму вийшло будівництво школи у Песочині. Виділення коштів на роботи з державного та обласного бюджету домоглася голова ХОДА Юлія Світлична. Це перша школа, яку зводять «з нуля» в Харківській області за останні 12 років. Школа триповерхова. Навчатися тут зможуть 640 дітей. Зараз у Пісочині не вистачає близько 800 шкільних місць. У селищі працюють два навчальні заклади: колегіум, який переповнений у два рази, і школа, де кількість учнів на 30% перевищує планові показники.

Більше новин читайте на сайті Справжня Варта.

А поделиться?