Сутички у Харкові. Сепаратисти розгулюють центромУ Харкові відбулися сутички між проукраїнськими силами та прихильниками проросійського Безсмертного полку. В покладанні квітів брали участь сепаратисти, які мають судимості.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

На покладанні квітів на меморіалі Слави у Харкові були лідер харківського так званого Антимайдану, який брав участь у захопленні держбудівель у 2014 році, Спартак Головачов та один з організаторів прокремлівського руху Исход Олег Новиков.

До слова, Головачова випустили у жовтні 2016 року під заставу, а Новикова, якого судили за сепаратизм та шахрайство, звільнили умовно достроково.

Під час покладання квітів кілька разів виникала штовханина. Поліції доводилося кілька разів розводити в сторони проукраїнські сили та прихильників так званого Безсмертного полку.

Затримань не було, про постраждалих не повідомляється. Відомо, що заяви про офіційну акцію проросійського Безсмертного полку не надходило.

Читайте:  У Запоріжжі масові зіткнення на акції Полк перемоги

Нагадаємо, сьогодні в Одесі на Алеї Слави поліція затримала 15 осіб. Там відбулося зіткнення між учасниками проросійської ходи і активістами.

А поделиться?