Сусіди харківського стрілка розповіли про його життяХарків’янин Олександр Поярков убив дружину, а потім розстріляв охоронця міськради та патрульного. Правоохоронці відкрили вогонь у відповідь. Фото — Обозреватель

Сусіди харківського стрілка 47-річного Олександра Пояркова кажуть, що він був тихим і замкнутим. За ним не помічали агресії та не бачили п’яним останнім часом.

Олександра Андріївна, яка жила в одному будинку з Поярковим, знала його більше 10 років. Вона була знайома з його першою та другою дружинами, пише panoptikon.org.

«Першу дружину звали Світлана. Вони розійшлися через те, що він пив. Він її бив, навіть з ножем за нею бігав», — розповіла сусідка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «У нього їхав дах» — син розповів про харківського стрільця

У другому шлюбі все було спокійно. Сварок сусіди ніколи не чули. У неділю близько 23.00 їх насторожили звуки, схожі на вибухи петард. Виявилося, що саме в цей час чоловік розстріляв свою дружину.

У поліції кажуть: жінка хотіла розлучення, бо чоловік звільнився з роботи і почав пити. Саме це стало мотивом її вбивства. А патрульний та охоронець стали випадковими жертвами чоловіка.

Сьогодні, 22 серпня, в Харкові попрощаються з патрульним поліцейським 29-річним Дмитром Кірієнком. Загинув під час перестрілки під будівлею Харківської міськради.

×

А поделиться?