Суд у справі Кернеса продовжиться 27 листопадаКиївський райсуд Полтави в понеділок продовжив розглядати справу міського голови Харкова Геннадія Кернеса та його охоронців Віталія Бліннікова та Євгена Сміцького.

«Сьогодні захист міського голови подав заяву про те, що процедуру вручення йому повідомлення про підозру було порушено — її було вручено не в день складання, як вимагає закон, а вручено на той момент не слідчим у справі. Захист також попросив суд визнати недійсними долучені до справи листи від Держслужби фінмоніторингу. Суддя прийняв для розгляду всі клопотання сторони захисту», — повідомив кореспонденту агентства «Інтерфакс-Україна»директор департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю міськради Юрій Сидоренко.

За його словами, під час судового засідання прокурор Олександр Ганілов заявив клопотання про повторний допит 15 свідків, однак суд відмовився задовольнити це клопотання.

Наступне засідання у справі призначено на 27 листопада.

Як повідомлялося, 25 січня 2014 року невідомі напали на учасників ходи на підтримку Євромайдану в Харкові. Того ж дня депутат Харківської облради Іван Варченко (ВО «Батьківщина») заявив про викрадення двох активістів Євромайдану — Олександра Кутяніна та Сергія Ряполова «після того, як вони знімали номери автомобілів «друзів Кернеса» біля готелю «Національ». Пізніше відділ зі зв’язків з громадськістю ГУ МВС України в Харківській області повідомив, що інформація про викрадення активістів Євромайдану не підтвердилася.

2 березня 2015 року Г.Кернес був повідомлений про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.ч. 2, 3 ст. 27 ч. 2 ст. 127 (катування), ч.ч. 2, 3 ст. 27 ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) КК України та про завершення досудового розслідування.

26 березня 2015 р. Генеральная прокуратура передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо Г.Кернеса та двох його охоронців.

2 квітня 2015 р. ВСРУ оголосила резолютивну частину постанови про перенесення розгляду справи Г.Кернеса з Дзержинського райсуду Харкова до Київського райсуду Полтави.

А поделиться?