Суд призначив експертизу у справі харківського парку Горького: банк оскаржуєБанк, який надав комунальному підприємству «Центральний парк культури та відпочинку ім. М. Горького» кредит на реконструкцію, оскаржує проведення економічної експертизи у справі. Банк вважає суму у 270 млн грн обґрунтованою та виступає проти її перерахунку.

На проведенні економічної експертизи наполягав адвокат парку Горького. Суд першої інстанції клопотання задовольнив.

Минулого тижня банк подав апеляцію — вважає суму обґрунтованою, розповів Суспільному представник позивача Сергій Денисенко.

«Розгляд у першій інстанції зупинено до отримання результатів експертизи, а апеляцію ще не призначено. Вважаємо, що все зрозуміло, немає необхідності у проведенні експертизи», — сказав Денисенко.

Що відомо

Понад 270 мільйонів гривень хоче стягнути банк-кредитор з комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку ім. М. Горького». Харків позичив гроші дев’ять років тому на реконструкцію і нові атракціони. Більшу частину боргу не погасили. У заставі за кредитом — дев’ять муніципальних об’єктів. Повернути гроші парк мав до 2015 року.
30 грудня це питання прокоментував секретар міськради Ігор Терехов. За його словами, борг погашатимуть із зароблених парком коштів, загрози муніципальних об’єктам немає.