Суд над Штепою: Суд допитав нових свідків, на засідання мітингували сто бійців АзоваУ вівторок, 26 вересня, Ленінський райсуд Харків провів чергове засідання у справі екс-мера Слов’янська Нелі Штепи.

Як повідомляє Укрінформ, у справі про підозрювану в посяганні на територіальну цілісність чиновниці показання дали троє медиків зі Слов’янська. Вони підтвердили, що Штепа дійсно знаходилася в полоні у бойовиків.

Суд над Штепою супроводжувався акцією протесту перед будівлею активістами національного корпусу Азов, які прийшли висловити свій протест у зв’язку зі зміною запобіжного заходу екс-чиновниці. Її раніше суд відпустив під домашній арешт.

Однак виникли труднощі з електронним браслетом. В результаті її все ж одягли пристрій, але вже 25 вересня він у неї зламався.

Адвокат Штепи повідомив журналістам, що його підзахисна вже з новим браслетом стеження, а поки не працював перший, вона перебувала під наглядом поліцейських.

Нелю Штепу звинувачують у низці тяжких злочинів, в тому числі в посяганні на територіальну цілісність України, яка спричинила за собою загибель людей, і створенні терористичної організації. У разі доведення провини, вона може отримати довічне ув’язнення.

Реклама

А поделиться?