Строительство Регионального центра предоставления административных и социальных услуг на завершающем этапе27 июля 2017, 16:59

 

Зведення Регіонального центру надання адміністративних послуг, що на проспекті Тракторобудівників вийшло на фінішну пряму. За словами Харківського міського голови Геннадія Кернеса, менш ніж за рік вдалось стару будівлю перетворити на сучасний європейський центр, що має спростити життя багатьом українцям. Наразі робітники завершують фасад будівлі. Спецтехніка працює не тільки у майбутньому центрі, а і на всій прилеглій території. 

Геннадій Кернес харківський міський голова 

Мы благоустроили не только территорию возле центра, мы благоустроили все ближайшие дворы, фасады, подъезды, входные группы, уборка генеральная. Это очень трудоемкая и очень непростая, мы закупили конечно технику для уборки и так дальше. Мы знаем, с какими людьми в этом плане разговаривать, но объем настолько большой и там очень много стекла и нам надо привести все в порядок.

Невдовзі до приміщення почнуть завозити офісну техніку та меблі. У цьому центрі згодом надаватимуть більш 450 послуг різного характеру. Від оформлення субсидій до закордонних паспортів. Про те, наскільки майбутній регіональний центр готовий до відкриття йшлося на спільній нараді керівників міста та області з представниками всіх служб і відомств, що надаватимуть послуги.  

Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 

Тот проект, которым сегодня занимаемся это беспрецедентный для Украины проект. Поскольку действительно 84 субъекта, которые будут предоставлять услуги для  населения не только города Харькова, не только харьковской области, но в целом для жителей Украины. такого еще не делалось ни в одном городе Украины.

А для того, щоб люди могли отримати послуги в майбутньому регіональному центрі — максимально зручно і комфортно, позиція міста та області така, важливо, щоб була продумана кожна деталь.

Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 

Мы пустим дополнительные маршруты от станций метрополитена к нашему региональному центру. Кроме того, дополнительные маршруты будут обеспечивать проезд людей, которые приезжают на автостанции и автовокзалы. Это очень важно будет и востребовано для жителей харьковской области и для жителей в целом всей Украины. То что касается расположение парковок, то мы сегодня рассчитали, что для нормальной работы нашего регионального центра нам нужно создать порядка 250 — 300 парковочных мест. И это будет создано. 

Майбутній Регіональний центр надання адміністративних та соціальних послуг це : майже 6 тисяч квадратних метрів. Чотири поверхи. Фронт та Бек офіси. Більш ніж триста фахівців. 

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 

Цей центр буде користуватися попитом. Мешканці міста і мешканці області прийдуть до цього центру, щоб отримувати якісні послуги. Від того, як швидко, як зручно та як комфортно отримувати, буде збільшуватися їх кількість. Немає бути черг і не може бути невдоволених людей. Тому, що послуги ви повинні надавати з посмішкою максимально комфортно. Це буде і звичайно довіра і до вашого відомства і служби. Це буде звичайно також.. приємно отримувати якісну послугу  за європейськими стандартами мешканцями Харківщини. 

Наразі, всі співробітники, які працюватимуть в регіональному центрі  вже пройшли навчання. Ті хто працюватиме безпосередньо з відвідувачами, знають навіть мову жестів. Сам регіональний центр працюватиме шість днів на тиждень.  

Юлія Світлична голова Харківської обласної держадміністрації 

Під відповідальність кожного із керівників структур та органів державної влади — відпрацювати свій блок питань, повністю бути готовими до запровадження всіх послуг адміністративних і соціальних які ви на себе взяли. Якщо потрібна буде підтримка збоку ОДА вона буде в повному обсязі.

А поделиться?