Стало відомо, коли старшокласники у Харкові повернуться до шкіл5-11 класи повернуться на навчання у школи наступного тижня — 11 травня.

Про це в ефірі «Українського радіо Харків» розповів речник Харківської міськради Юрій Сидоренко.

«Діти підуть до школи у вівторок, 11 травня. Оскільки завтра вже четвер, п’ятниця — передсвятковий день, тобто сенсу… Тим більше, багато хто з них роз’їхалися, хто до бабусь, хто до родичів, хто ще кудись, хто на курорти. Тому от зараз школи попередять всіх, щоб всі були готові і у вівторок, 11 травня, всі підуть до школи», — сказав Сидоренко.

Рішення відновити навчання після свят у міськраді ухвалили спільно з Депертаментом освіти, сказав секретар міськради Ігор Терехов.

«З входженням до «жовтої» зони низка обмежень зніметься, в тому числі щодо навчання в шкільних установах. Я обговорював це питання з Департаментом освіти, і ми дійшли до висновку, що найбільш доцільно повернути заняття в школах вже після свят», — сказав Терехов.

«Дитсадки працюватимуть у штатному режимі. Що стосується інших обмежень, то, отримавши рішення обласної КТЕБ, ми чітко скажемо, які обмеження будуть зняті. Але, незважаючи на те, що ми поліпшили статистику з захворюваності, я все ж таки закликаю всіх, як і раніше, дотримуватися соціальної дистанції, а також маскового режиму і в транспорті, і в приміщеннях, і на вулиці, тому що ми повинні берегти один одного», — додав він.

Що відомоЗ 6 травня Харківська область переходить з «червоної» у «жовту» зону. Через найвищий рівень обмежень у Харкові середні та старші класи навчалися дистанційно.