Справа смертельної харківської ДТП: підозрювані заявляють клопотання, що можуть суттєво вплинути на вирок (Відео)І Зайцева, і Дронов, яких підозрюють у вчиненні ДТП у Харкові, в якій 6 людей загинули і 6 травмувались, заявляють клопотання, що можуть суттєво вплинути на вирок.

Так, під час судового засідання 13 листопада адвокат водійки «Лексуса» Олени Зайцевої заявив про пом’якшувальні обставини, що можуть на дві третини скоротити строк за ґратами Зайцевій. Йдеться про матеріальну компенсацію потерпілим. Як заявляє адвокат, частина потерпілих від грошей не відмовилась.

Читайте також: «Зайцева буде намагатись уникнути покарання», — жертва харківської ДТП про рік після аварії (Відео)

Захист же іншого підозрюваного — водія «Таурега» Геннадія Дронова — заявив про недовіру експертам, які визначали межі перехрестя та вимагає повторної експертизи.

Читайте також: У справі смертельної харківської ДТП стали відомі результати експертизи — Зайцева заговорила про пом’якшуючі обставини (Відео)

Потерпілі клопотали у суді, щоб допитали медсестру, яка разом із лікарем-наркологом, якого тепер не можуть знайти, брала на аналіз сечу Зайцевої після ДТП. Однак суд у цьому відмовив.

Всі подробиці — у сюжеті  Факти ICTV.


 

А поделиться?