Справа Кернеса: в ГПУ пояснили, чому «зникли» всі прокурориЗаступник генерального прокурора Анжела Стрижевська пояснила, чому жоден із заявлених прокурорів не відвідував останні засідання у справі харківського мера Геннадія Кернеса та двох його охоронців.

Вона наголосила, що для підтримання державного обвинувачення у суді з прокурорської групи, що працювала над справою, обрали двох прокурорів. І саме про їх відсутність суд було повідомлено, як належить. Прокурори перебували на лікарняному (з 04.07. по 06.07.2018 року, інший – з 04.07. по 11.07.2018 року), зазначили у відомстві.

Щодо дня, коли виголосили рішення суду, то один із прокурорів перебуває у відпустці, а інший — на робочому місці, однак не був проінформований про проведення засідання.«Моніторинг судових засідань в цьому суді на минулому тижні не давав підстав взагалі говорити про те, що (10 липня) відбудеться судове засідання, а відповідних повідомлень про судові засідання з суду нами отримано не було», — наголосила Стрижевська.

Нагадаємо, 10 серпня, в Київському райсуді Полтави оголосили рішення у справі мера Харкова Геннадія Кернеса і двох його охоронців. Справу про викрадення й катування двох евромайдановців суддя Антонов закрив. Суддя повідомив, що обвинувачі не брали участь в семи останніх засіданнях і навіть в дебатах.

Як писали «Коментарі. Харків», прокуратура Полтавської області відкрила провадження проти судді, який закрив справу проти Геннадія Кернеса.

Фото: poltava.to