Спалах гепатиту на Харківщині: Кількість хворих зросла до 17У Харківській області зареєстровано вже 17 випадків вірусного гепатиту

Depo.

Сьогодні 17:00

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у «Харківському обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров’я України», станом на 30 жовтня серед мешканців смт Андріївка Балаклійського району продовжують реєструватись випадки вірусного гепатиту.

За даними лабцентру, загалом зареєстровано 17 хворих, у тому числі дев’ять із сімейних осередків (одна родина – четверо хворих, одна родина – троє хворих, одна родина – двоє хворих).

Дев’ять хворих продовжують лікування в інфекційному відділенні Балаклійської районної лікарні, вісім виписані у задовільному стані. Лабораторно діагноз гострий вірусний гепатит А підтверджено у 14 хворих.

У пробах питної води, відібраних за місцем проживання та навчання захворілих, антиген вірусного гепатиту А та ентеровіруси не виявлені, однак за мікробіологічними показниками досліджені проби води не відповідають гігієнічним вимогам. У зв’язку з цим проведена дезінфекція води громадського та індивідуального колодязів.

Населенню рекомендовано продовжувати вживати кип’ячену питну воду.

Як повідомляв Depo.Харків, на Харківщині збільшилася кількість хворих на грип та ГРВІ.

А поделиться?