Соцработникам предоставили льготу на оплату жилищно-коммунальных услуг8 ноября 2017, 14:52

 

Соціальні працівники отримали п’ятдесятивідсоткову пільгу на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідне рішення сьогодні ухвалили депутати під час сесії міської ради. У профільному департаменті зазначили, що ця категорія людей отримує малі заробітні плати та виконує великий обсяг роботи.

Вони працюють з самотніми громадянами, з колишніми ув’язненими, з тими, хто повертається із зони АТО з посттравматичним синдромом.

При цьому отримують невелику зарплату. Аби втримати на роботі соціальних працівників у мерії вирішили надати їм пільгу на оплату житлово-комунальних послуг. Це питання винесли на сесію.

Світлана Горбунова-Рубан заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

На сегодняшний день количество услуг, которые в городе Харькове возложены на этих людей увеличилось в разы. Речь идет о 100 человек, сотрудников Центра социальных служб по делам семьи и молодежи, которые обслуживают сегодня 671 семью, и в которых было сокращено 163 ставки, а объем работы остался тот же, плюс сняли государственную службу. Они у нас сегодня на фоне минимальной заработной платы получают на руки 2542 гривны. И речь идет о такой же сумме оплаты труда у социальных работников территориальных центров. Их на сегодня порядка 500 человек.

Ці трудові колективи, зазначив під час сесії мер Харкова Геннадій Кернес, потрібно цінувати. Пільгу запропонували надати у розмірі п’ятдесяти відсотків. 

Геннадій Кернес Харківський міський голова 

Мы идем на эту льготу только для того, чтобы привлечь сюда людей на работу, для того, чтобы они понимали мотивацию и стимул, пожалуйста, голосуем в целом.

Депутати підтримали пропозицію і проголосували за надання пільг соціальним працівникам.

А поделиться?