Смертельна ДТП у Харкові: водій «Volkswagen Touareg» став підозрюванимСмертельна ДТП у Харкові: водій «Volkswagen Touareg» став підозрюваним

У поліції повідомили, в чому полягає вина другого підозрюваного в скоєнні ДТП у Харкові.

Зокрема, за словами начальника Головного управління поліції в Харківській області Олега Беха, другий підозрюваний у ДТП Геннадій Дронов — виїхав на заборонений сигнал світлофора.

За словами Беха, слідство вважає, що він почав рух і перетнув перехрестя на жовтий сигнал.

«Слідство наполягатиме на мірі запобіжного заходу — тримання під вартою без внесення застави», — зазначив він.

Тим часом нардеп і радник глави МВС Антон Геращенко повідомив, що експертиза у справі ДТП в Харкові може бути закінчена до кінця року.

«Мій прогноз буде, що швидше за все, Зайцева отримає більше відповідальності, а ця людина (другий підозрюваний) теж буде засуджена, але буде менше відповідальності», — повідомив він.

За його словами, водій «Туарега» буде вважатися також підозрюваним.

«І суд вже буде визначатися, чия вина була більше, а чия менше. Але очевидно, що сьогодні позиція поліції і прокуратури, що в суд підуть два підозрюваних, а не одна Зайцева», — сказав Антон Геращенко.

Додамо, сім’я мажорки Зайцевої продовжує наполягати на тому, що автомобіль дівчини протаранила машина Volkswagen. Однак другий учасник аварії Геннадій Дронов стверджує, що нічого не порушував.

А поделиться?