Смертельна ДТП у Харкові: експертиза дала фатальні результатиАварія, що забрала 6 життів у центрі Харкова восени минулого року, була фатальною: не зіштовхнутись автомобілі, якими керували Зайцева і Дронов, не могли.

Такі результати автотехнічної експертизи на засіданні суду 18 липня озвучив експерт Віталій Ольхов, який її проводив.

За даними експертизи, правила дорожнього руху порушили обидва водії і жоден із них уже ніг зупинити свою машину, щоб уникнути зіткнення.

Експерт пояснив, що Геннадій Дронов, який був за кермом Volkswagen Touareg, не зупинився на лінії світлофора і почав рух на миготливий жовтий. Зелений загорівся, коли підозрюваний вже виїхав на перехрестя. Водій Lexus Олена Зайцева також не стала гальмувати і рухалася на червоне. При цьому експерт заявив, що по відео не може встановити швидкість автомобілів.

«Коли Дронов міг рухатися на сигнал, що дозволяв йому рух, то Lexus вже не міг зупинитися. ДТП запобігти не можна було. Небезпеку створили обидва водії, коли рухалися на заборонний сигнал світлофора», — наводить слова експерта Віталія Ольхова з зали суду видання NewsRoom.

Читайте також: Саме той ракурс: момент ДТП з масовими жертвами у Харкові (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 18 жовтня 2017 року «Лексус» Зайцевої після зіткнення з «Таурегом» Дронова влетів на людний тротуар, збивши людей, 6 з яких померли.

 Читайте також: Саме той ракурс: момент ДТП з масовими жертвами у Харкові (Відео)

Раніше в ході судового засідання стало відомо, що повторна експертиза не виявили в організмі Олени Зайцевої опіатів, які знайшли при первісній експертизі.

Читайте також: Прокуратура пояснила, чому зникли обтяжуючі обставини щодо Зайцевої у справі смертельної харківської ДТП (Відео)

Також уже встановлено в ході попередніх судових засідань, що авто Олени Зайцевої їхало на червоний сигнал світлофора, авто Геннадія Дронова — на жовтий.

Читайте також: Справа смертельної харківської ДТП: свідок розповів про водія, який міг брати участь у перегонах з Зайцевою і втік з місця аварії (Відео) 

Обоє підозрюваних перебувають під вартою до рішення суду по суті.

Читайте також: Наркотики в організмі були: у справі Зайцевої виявився новий скандальний нюанс (Відео)


 

А поделиться?