Смертельна аварія у Харкові: потерпілі звернулись із гучною заявою до матері ЗайцевоїПотерпілі звернулись із гучною заявою стосовно  Зайцевої та Дронова, винуватців смертельної ДТП у Харкові.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «МедіаПорт».

Потерпілий Ігор Берченко вважає, що суд має врахувати дані токсикологічних експертиз, які встановили факт вживання опіатів, а отже, на думку Берченка, є обставиною, що обтяжує провину Зайцевої. Під час виступу Берченко звернувся до матері Олени Зайцевої:

«Шановна Тетяно Павлівно, вам зараз важко, ваша донька перебуває у СІЗО. А як нам бути? Ми нашу Діану ніколи не побачимо, — сказав Берченко. — Нам не гроші були потрібні, які зараз представляються як пом’якшувальна обставина, нам була потрібна реальна медична допомога».

Усі потерпілі, які виступили на засіданні, вважають провину Зайцевої та Дронова доведеною. Для Зайцевої усі просять максимального покарання — десяти років ув’язнення. Деякі потерпілі наголосили, що вважають провину Дронова меншою, але в цій частині послалися на розсуд суду.

Сестра загиблої Оксана Євтєєва попросила у суду максимального покарання для обох обвинувачених.

«Я хочу попросити суд прийняти справедливе покарання: 10 років для обох. Але спочатку я хочу попросити подумати ось про що. І суд, і усіх присутніх. У кожного з нас є близькі люди. Зараз ми тут, а вони там десь, за дверима. Ніхто не хоче їх втратити. Ми всі хочемо повернутися додому, побачити їх, обійняти, поцілувати. І ось, уявіть, що хтось, поки ви тут, забере життя вашої коханої людин», — сказала Оксана Євтєєва.

Усі потерпілі заявили про те, що не вірять у щире каяття Зайцевої. Так, на думку Людмили Фабріс, Зайцева могла б поспілкуватися з журналістами, але від коментарів щоразу відмовляється.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що обвинувачений у справі про смертельну ДТП у Харкові Геннадій Дронов може отримати більший термін, ніж інша фігурантка розслідування – Олена Зайцева.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.