Слідчий експеримент: у Харкові відтворювали події страшної ДТП. ВІДЕО/ФОТООлену Зайцеву, підозрювану страшному ДТП в центрі Харкова, доставили зі слідчого ізолятора на місце трагедії для проведення слідчого експерименту.

Про це інформує WestNews, з посиланням на сайт міста Харків.

«Проводився слідчий експеримент для уточнення показань підозрюваної», – зазначив слідчий Ігор Волков.

Другий учасник ДТП, Генадій Дронов, у слідчому експерименті участі не брав. За допомогою лише Зайцевої слідчі намагалися відтворити схему руху Лексуса. Дівчина в деталях розповідала, як їхала того вечора. Результати експерименту слідчі поки не озвучують.

Крім іншого, на слідчому експерименті повинні були встановити швидкість машин.

Нагадаємо, 18 жовтня у Харкові трапилася страшна ДТП. На наступний день з’явилися подробиці аварії,  згодом стало відомо, що винуватицю ДТП, Олену Зайцеву, за останні 2 роки 8 разів затримували за порушення правил. 20 жовтня суд обирав запобіжний захід дівчині, тоді вона заперечувала свою вину і багато плакала. Тож за рішенням суду запобіжний захід Зайцевій обрали у вигляді тримання під вартою протягом 60 діб. Також 22 жовтня у Харкові прощалися із загиблим внаслідок ДТП, хлопець був єдиним сином у сім’ї. А вже, 26 жовтня, в лікарні померла ще одна постраждала у ДТП.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одного поля ягоди: хлопець, який стріляв по людях у Харкові, одногрупник Олени Зайцевої. ВІДЕО

А поделиться?