“Скромний” міграційний посадовець обзавівся авто за мільйонЗаступник начальника управління – начальник відділу з питань постійного проживання іноземців та ОБГ Державної міграційної служби у Харківській області Дмитро Лемеш придбав новенький автомобіль “Toyota Camry”.

Про це пише Народна Правда з посиланням на повідомлення Харківського антикорупційного центру у соціальній мережі Фейсбук.

Про нове надбання чиновника, який курує іноземців, йдеться у повідомленні про суттєві зміни матеріального стану, яке опубліковане на Єдиному державному реєстрі декларацій.

За даними на порталі НАЗК, Лемеш продав стару “Камрі”за 300 тис. грн. та обзавівся новою за 1 млн. грн.

При цьому його річна зарплата складає лише 150 тис. грн.

Як часто водиться у чиновників, у Лемеша більш заможна дружина-підприємець-майнер.

Минулого року, вона заробила 600 тис. грн. та ще отримала 50 лайткоінів (LTC Litecoin), ринкова вартість яких зараз складає понад 200 тис. грн.

Незважаючи на невелику зарплату, Лемеш є власником коштовного годинника Romain Jerome.

Родина митника має дві квартири у Харкові та земельну ділянку поряд з містом.

Раніше ми розповідали про небідне  життя київського прокурора Вадима Чуйкова. Нерухомість в столиці, елітні авто і байк – далеко не повний перелік статків скромного державного службовця.

Також  раніше в мережі показали розкішне життя  начальника відділу представництва в адміністративному судочинстві управління представництва захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури м. Києва Василя Смітюха.

Також потрапив під розслідування громадських активістів заступник прокурора Київської області Бендик Ярослав Миколайович. Єдиним джерелом доходів прокурорської родини є заробітня плата чиновника, та це не завадило Бендикам назбирати на елітну нерухомість і дорогі авто.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

А поделиться?