Синоптики спрогнозували, яким буде червень на ХарківщиніСиноптики прогнозують помірно теплий червень зі значною кількістю опадів на початку місяця у східних областях.

«Внаслідок активної циклонічної діяльності на початку місяця у південних, центральних та східних областях переважатиме дощова та холодна погода (в окремі дні середньодобова температура опиниться нижче норми на 5-10 градусів), проте вже наприкінці першої декади місяця відбудеться поступове зростання температури та зменшення кількості опадів», — повідомили у регіональному центрі з гідрометеорології.

Середньомісячна температура червня очікується у межах норми — від +19,5 до +20,5°C, а кількість опадів складе 120-170% від середніх багаторічних показників.

«Періоди аномальної спеки малоймовірні, проте у другій половині місяця максимальні температури в окремі дні можуть сягати +30…+33°C», — повідомляють синоптики.

У вівторок, 1 червня, в регіоні очікують вдень помірний, місцями значний дощ з грозами. Температура вдень — +14-19°. Аналогічна погода зберігатиметься у середу, 2 червня.