«Сила нації»: У Харкові ветерани АТО показали незламну силу духу й фізичну міць на змаганнях з кросфітуНеймовірну силу духу і фізичну міць продемонстрували харків’янам ветерани АТО. На змаганнях з кросфіту серед бійців, які стали інвалідами на фронті, взяли участь 18 колишніх воїнів. Організатори проекту «Сила нації» запевняють: ділити місця і визначати перших не будуть – переможцями вважають всіх учасників. 

Киянин Костянтин Фішер на змагання приїхав з родиною: дружина і троє синів вболівають за тата. Ногу Костянтин втратив взимку 2015-го поблизу Дебальцевого. Попри тяжке поранення зайнявся спортом. Тепер власним прикладом допомагає травмованим побратимам.

Костянтин Фішер розповідає: «Для мене всякий вид спорту – як божа благодать, якщо я не позаймаюся, не повіджимаюся, турнік побачив – віджався». 

Дев’яносто кілограмове колесо Олександр Швецов перевертає без зусиль. Впевнено виконує і інші силові вправи з гирями та штангою. Проте демобілізований боєць зізнається, що після ампутації ноги довго звикав до штучної кінцівки.

18 ветеранів АТО на змагання з’їхалися з усієї України. Підтримати хлопців прийшли харків’яни разом із дітьми.

Змагання з кросфіту «Сила Нації» в Україні проходять вже втретє. Один з авторів проекту – колишній спецназівець Вадим Довгорук, сьогодні і сам серед учасників. Каже, на організацію змагань його разом із  побратимом Дмитром Медведєм надихнули «Ігри героїв», в яких обидва брали участь. У їхньому спільному проекті – лише ветерани АТО.

Вадим Довгорук каже: «Хлопців збираємо. З кимось познайомилися в госпіталі, через когось познайомилися, в соцмережах, реабілітаційних центрах».

У планах у хлопців – створити спеціальний центр для занять спортом і психологічної реабілітації бійців.

Світлана Дашкевич, В’ячеслав Кузьменко, «5 канал»

А поделиться?