Штепа лежить у київській лікарні — суд перенеслиЗасідання Орджонікідзевського райсуду Харкова у справі екс-мера Слов’янська Нелі Штепи, обвинуваченої в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та створення терористичної групи, не відбулося: обвинувачена в лікарні.

Про це кореспонденту Укрінформу розповів адвокат Дмитро Марченко.

«Засідання суду не відбулося, оскільки Штепа в лікарні у Києві у зв’язку з хронічною хворобою серця. До того ж, одна з суддів — у нарадчій кімнаті щодо іншого процесу», — зазначив Марченко.

За його словами, засідання суду перенесено на 20 травня. «Це буде підготовче засідання у зв’язку зі зміною суддівської колегії. Очікується, що прокуратура запропонує розглянути питання про обрання для Штепи запобіжного заходу. З різних причин захід не обрано з січня 2018 року», — повідомив Марченко.

Читайте також: Суд у справі Штепи знову перенесли — не прийшли адвокати

Як повідомляв раніше Укрінформ, прокуратура Харківської області наполягає на триманні Штепи в СІЗО.

Штепу затримано 11 липня 2014 року. На суді вона пояснювала, що закликала Путіна увійти до Слов’янська під загрозою терористів, що в полоні у терористів її били, а інтерв’ю для російських видань зроблено «під дулом автомата». Їй загрожує довічне ув’язнення.