Шовіністична «Русь триєдиная» загиблого в Сирії антимайданівця «Апостола» досі легально працює в ХарковіПідтвердити чи спростувати смерть «вагнерівця» не змогли ні його мама, ні колишні харківські знайомі.

Росія  офіційно підтвердила загибель п’ятьох своїх громадян у Сирії, але в тамтешньому МЗС запевняють, що це не військові, а особи, які в зону конфлікту потрапили нелегально. Оприлюднені у світових медіа дані про загибель сотень росіян і далі називають дезінформацією, адже батальйону приватної російської військової компанії «Вагнер», який воював у Україні, а тепер у Сирії, Москва не визнає, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У неофіційному списку загиблих є харків’янин Володимир Винограденко, більш відомий за прізвиськом «Апостол». У Харкові живе його мама, котра не може відповісти на питання, чи живий її син, бо він зник кілька років тому і відтоді вдома про нього не чули. «Я не знаю, де він знаходиться», — твердить літня жінка.

Священик сусіднього храму підтверджує, що Володимира дійсно немає в Україні вже кілька років, але чим він займався отець Костянтин нібито не знає. «Людина віруюча. Сповідався, причащався», — каже він. Поза кадром у церкві зізнаються, що знали, що Володимир поїхав воювати у так звану «ДНР», а от про подальшу його долю не здогадуються.

Читайте також: Розгром ПВК Вагнера у Сирії: МЗС РФ вперше підтвердило загибель росіян, але заявляє про «дезінформацію»

До того, як стати російським найманцем, «Апостол» був членом харківської шовіністичної організації «Русь триєдиная», виступав на антимайдані та «благословляв» іконою штурмовиків будівлі Харківської ОДА під час так званої «руської весни» 2014 року. «Вони фінансувалися з Росією, вони фінсувались російським консульством, і мали непогані статки. Вони були активними учасниками антимайдану, на всіх відео, світлинах є їхні прапори і конкретні персоналії», — твердить координатор харківського Євромайдану Володимир Чистилін.

25 січня 2017, 16:52

0 із 0

© Фонтанка.ру

]]>

]]>

]]>

А поделиться?