Шостий день без води: у Лозовій можуть ввести надзвичайну ситуацію через аварію на трубопроводі (відео)Жителям Лозової налагодили погодинне постачання води, але й із цим виникли проблеми

Лозівська мерія не виключає введення надзвичайної ситуації через аварію на трубопроводі. З минулого тижня містяни частково залишилися без води. У мерії доповіли, що аварія сталася на відрізку водогону від Краснопавлівки до Лозової.

Основну частину води для жителів Лозової беруть із Краснопавлівського водосховища. Але аварія це унеможливлює. А води у резервуарах “Лозоваводосервісу” недостатньо.

Спочатку людям налагодили водопостачання за графіком, але згодом із цим виникли проблеми. Якщо їх не усунуть, то будуть переводити навчальні заклади на дистанційний режим, обмежувати роботу лікарень та закладів соцсфери. Працівники “Харківводоканалу” намагаються переключити Лозову з аварійної “нитки” водопостачання на іншу.

Труба, яку прорвало, вже давно віджила своє, кажуть у мерії. Але для того, щоб замінити понад 30 кілометрів мереж, треба понад 750 мільйонів гривень. Тож на цій ділянці аварії трапляються доволі часто, розповідають у мерії. Зараз у Харківській облдержадміністрації розробляють проєкт заміни водогону.

На місці аварії продовжуються роботи.

Тож поки аварію усувають, місцеві вимушені носити технічну воду з автоцистерн.