Школьников приглашают поучаствовать в конкурсе по случаю 100-летия Соборности УкраиныХарьковская и Львовская областные организации «Народного фронта» приглашают учеников старших классов принять участие в творческом конкурсе, посвященном 100-летию со Дня Соборности Украины, который будет отмечаться 22 января 2019 года. Победители из обеих областей встретятся в столице и посетят Верховную Раду и самые интересные места Киева.

Как сообщает «Главное», условия конкурса опубликованы на страничке Харьковского «Народного фронта» в «Фейсбуке». Приводим сообщение полностью:

«Творчість єднає». Напиши лист своєму ровеснику із Заходу і створи нову історію

«Хочеш бачити Україну об’єднаною і сильною? Стань для всіх українців прикладом! Напиши своєму ровеснику із Заходу України листа «Чому нам варто стати друзями?». Використай усі свої знання і письменницький хист, аби учень зі Львова, читаючи твого листа, захотів познайомитись з тобою, твоїм містом і всіма слобожанськими цікавинками! А у підсумку – стань переможцем!»

Харківський і Львівський «Народний фронт» до сторіччя Дня Соборності організовують творчий конкурс серед школярів 9-11 класів на тему «Чому нам варто стати друзями?»

Школярі можуть описувати у своїх листах цікаві побутові історії, екскурси у минуле, архітектурні та атмосферні замальовки, факти з власного життя, досвіду своїх сусідів, родини, рідного міста і краю.

Роботи можна подавати до Вашої районної партійної організації «Народного фронту» або надсилати на електронну пошту [email protected] до 15 грудня 2018 року (включно).

10 найкращих робіт з кожної області визначить професійне журі у складі професорів, журналістів, істориків. Результати буде оголошено 25 грудня 2018 року.

На переможців очікує екскурсія Києвом, включаючи Верховну Раду, зустрічі з відомими політиками та громадськими діячами, безліч цікавих селфі і, власне, символічна зустріч із львів`янами напередодні Дня Соборності.

Не обмежуй себе, не проґав свій шанс – бо ти твориш сучасну історію!

А поделиться?