Школярі Краснокутського району відвідали виставку пожежно-рятувальної служби17 та 18 жовтня 2017 року учні Козіївської, Мурафської, Костянтинівської та Дублянської шкіл відвідали Пожежно-технічну виставку в місті Богодухів, а 18 жовтня 2017 року учні Дублянської школи відвідали 57-ДПРЧ смт Краснокутськ ГУ ДСНС України у Харківській області.

Повідомляє сайт КРАСНОКУТСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Під час екскурсій учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Рятувальники розповідали учням про те, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей, як працює та чи інша техніка. Особливо   звернули увагу учнів на  причини виникнення пожеж та їх запобігання, як правильно діяти у разі пожежі.Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє  важливість та героїчність  професії  пожежника. Екскурсії дали можливість познайомити школярів з професією рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

Екскурсії проведені з ціллю профілактичної роботи з підростаючим поколінням щодо попередження травматизму невиробничого характеру та виховання поважного ставлення до безпеки людини; підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності, а також згідно Плану виконання ДСНС України основних заходів у сфері цивільного захисту на 2017   рік.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

А поделиться?