Шевченко: Збірна не належить Києву, у Харкові відмінні умови для тренуваньГоловний тренер футбольної збірної України Андрій Шевченко прокоментував рішення проводити підготовку команди до вирішальних матчів відбору ЧС-2018 у Харкові та вплив Ярмоленка і Марлоса на структуру гри.

«Чому збірна зібралась у Харкові? Збірна не належить Києву. Як ви помітили, ми подорожуємо по Україні, це одна з наших місій — бути ближче до вболівальників. Але крім іншого, в Харкові відповідні для нас умови. Тут є відносна ізоляція, гарне місце на природі й поруч відмінний стадіон для тренувань.

Наша структура гри з приходом Марлоса не зміниться: ми будемо робити ставку на короткий і середній пас, розіграш м’яча, володіння ініціативою. Але ігрові схеми можуть змінюватися. Гравці високого класу універсальні, вони здатні виступати на різних позиціях.

Збірна нікому не дає ніяких гарантій, виступати будуть ті, хто краще готовий на даний момент.

Ярмоленко зараз проходить складний період адаптації в новій для себе обстановці. Те, що він робить це з успіхом — прекрасно. Але я розумію, яке на ньому зараз навантаження, а він один з лідерів команди. Але завдання на полі ми коригуємо не під конкретних гравців, а під завдання, які стоять в конкретній ситуації», — сказав Шевченко в інтерв’ю footboom.com. 

Читайте також: Вукоєвич: Шевченко поставить Марлоса в напад

Нагадаємо, що у понеділок, 2 жовтня, у Харкові національна збірна України розпочала підготовку до заключних матчів кваліфікації ЧС-2018 проти Косово і Хорватії. У тренерського штабу є всього кілька днів для підготовки гравців, і вже вранці 5 жовтня команда відправиться в Албанію.

Реклама

А поделиться?