«Сет з легендою»: кому пощастило зіграти з тенісисткою Еліною Світоліною – відео (Відео)Шоста ракетка світу – українка Еліна Світоліна — провела майстер-клас для харківських школярів. Про це повідомляє «5 канал». 

За темою

>
Вперше в історії українка Світоліна увішла до топової п’ятірки Жіночої тенісної асоціації

Поспілкуватися та пограти із зіркою на харківських кортах зібралися більше півсотні юних вихованців спортивних шкіл. Діти були у захваті, адже урок від зірки тенісу — неабиякий стимул прагнути і досягати кращих результатів.

«Трохи хвилююсь. Такі враження, ніби ти сьогодні виходиш на турнір та граєш з нею по-справжньому. Такі відчуття просто неможливо передати», — каже учасниця майстер-класу Софія.

Як відомо, завоювання чотирьох трофеїв з початку року та стрімке просування у рейтингу вивели українку в топ світового тенісу. Але Еліна заявила — у неї амбіції стати першою ракеткою світу. 

«Завдання мінімум – немає. Завжди повинно бути завдання максимум. Завжди має бути щось попереду, потрібно щось демонструвати кожен день, тому що в тенісі завжди є поразки, завжди є негативні емоції — їх потрібно якось викорінювати», — каже тенісистка Еліна Світоліна.

Відео за темою

А поделиться?