Семье, которая проживала с больным ребёнком в неподобающих условиях, город выделил квартиру.28 июня 2017, 12:17

 

У сімєї Горбенків ситуація вже вирішилась і, як зазначають, як найкраще. Вони вже відсвяткували входини, адже отримали нову квартиру. «Харьковские Известия» розповідали про те, в яких скрутних умовах проживала родина, яка виховує дитину з інвалідністю. І от тепер в них нове, окреме житло, що було їм надано містом.

10-річна Дар’я Горбенко разом з батьками тепер мешкає в окремій квартирі. Дівчинка не здатна сама пересуватися, в неї генетичне захворювання «Спинальна м’язова атрофія». І хоча з народження вона прикута до ліжка, має свій окремий куточок, повноцінне спальне місце та купу іграшок. А ще кілька місяців тому родина Горбенків ютилась у 10-ти метровій кімнатці в комунальній квартирі, де ніде було і розвернутися. Втім тут і харчувалися, і милися, і проводили вільний час. А як зв»язок з природою — навіть не балкон, а лише маленьке віконце під самісеньким горищем, з якого виднілись покрівлі прилеглих будинків. 

Анна Горбенко мати хворої дівчинки 

Условия были очень тяжёлыми. Во-первых маленькая комната, коммунальная квартира, много соседей, высокий этаж, без лифта, без горячей воды. Всё, что касается ухода за Дашей было сложно. Впритык всё стояло. Дашин диван соприкасался со шкафом, с нашим диваном, даже подход к ребёнку был осложнён.  

Умови проживання були настільки срутними, що родина по допомогу звернулась до міських владників. До того ж що стан Дар’ї, через проблеми з легенями, погіршився, дівчинка перенесла обструктивний бронхіт і потребувала особливих умов догляду. Після візиту до мерії все змінилось. Родині запропонували окреме житло. 

Анна Горбенко мати хворої дівчинки 

Конечно хотелось бы поблагодарить и городские власти, Геннадия Адольфовича за помощь, за поддержку, потому что условия, в которых мы оказались, конечно, они не сравнимы с теми, в которых ребёнок жил. Спасибо конечно, что нас поняли, прониклись нашими проблемами и помогли ребёнку сделать достойное проживание.  

Квартира, де зараз мешкає родина, знаходиться на 9-му поверсі. Але їх це не бентежить, Дар»я знаходиться у такому стані, що транспортувати її дуже складно. Тож не до прогулянок на вулиці, натомість свіже повітря, за словами матері дівчинки, цілком забезпечене, є балкон, а ще світлі та великі вікна. І це те, про що так мріяла Дар’я. Тож відчай і безпорадність, що колись панували у родині, тепер змінились на радість і вдячність всім тим людям, які були не байдужими до їх родини. 

Реклама

А поделиться?