Селищу Пісочин виповнилось 354 рокиТриста п’ятдесят чотири роки з дня заснування цими вихідними відзначило селище Пісочин. З нагоди свята у селищі влаштували справжнє свято, а привітати жителів завітала голова області Юлія Світлична.

Пісочин – селище, що дуже стрімко розвивається. Тут, за невеликий проміжок часу, збудовано та відновлено низку  соціально-важливих об’єктів. Цими вихідними селище відсвяткувало триста п’ятдесят чотири роки з дня заснування. На площі зібралося чимало людей. Вони говорять – останнім часом Пісочин просто не впізнати.

Віталій Артеменко, місцевий житель

Недавно открыли школу большую, сегодня открыли стадион большой. Такого развития никто не ожидал.

Яна Заяць, місцева жителька

Детский садик открылся, детские площадки у нас замечательные, озеленение, Дом культуры – фасад сделали новый и красивый. Так что нам очень все нравится и мы довольны.

Сергій, місцевий житель

Чистый, красивый поселок. Молодцы – администрация. Ну и жители, которые поддерживают порядок.

Привітати жителів Пісочина зі святом завітала і голова області. Вона відзначила, що саме це селище стає найсучаснішим у області.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

За невеликий проміжок часу  збудовано нову сучасну школу Мобіль, розпочалася реконструкція Будинку культури, ми також зміцнюємо і укріплюємо інфраструктуру. Збудували спортивний комплекс для усіх охочих і вся малеча там займається безкоштовно. Такі гарні справи, як відкриття дитячих садочків або ремонтів сьогодні робляться по всій області і дуже приємно, коли громада об’єднується, коли влада відповідальна за свої слова і коли ми всі разом отримуємо результати.

За словами селищного голови, останнім часом у Пісочині зроблено більше, ніж за останні десятиліття.

Олег Чернобай, Пісочинський селищний голова

Завдяки підтримці голови Харківської області Юлії Світличної, у селищі будуються і уже збудовані такі важливі соціальні об’єкти, як школа в мікрорайоні Мобіль, придбаний соціальний автобус, ремонтуються дороги, реконструюється вуличне освітлення і це – тільки початок.

Голова області вручила державні нагороди та почесні відзнаки обласної адміністрації жителям селища, які досягли успіхів. Завершилося свято музичним подарунком – концертом української співачки Світлани Тарабарової.

Юлія Котелевська, Дмитро Поздняков.

А поделиться?