Руководители Харькова ежедневно контролируют ход строительства регионального центра предоставления административных и соцуслуг5 июля 2017, 17:06

 

Регіональний центр надання адміністративних та соціальних послуг стане найпотужнішим комплексом в Україні. Та поки там, на проспекті Тракторобудівників, тривають роботи. З їх ходом сьогодні приїхали ознайомитися перший віце-мер Ігор Терехов і губернатор Юлія Світлична.

Роботи зі зведення регіонального центру надання адміністративних та соцпослуг киплять, як всередині будівлі, так і навколо неї. Перший віце-мер Ігор Терехов з інспекцією тут регулярно. Як просувається будівництво, як колишній будинок побуту день за днем перетворюється на унікальний центр — Ігор Терехов сьогодні розповів і губернатору Юлії Світличній. Всі роботи, зазначив, вже на завершальному етапі. 

Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови

Здесь очень много работ сегодня ведётся. Мы действительно на начальном этапе выполнили уникальнейшую реконструкцию, равных которой не делал никто в Украине. И здесь применены самые современные технологии строительства. Здесь уже проведены все коммуникации, все сети для работы этого офиса. И я думаю, что в кротчайшие сроки мы нарастим темпы строительства и в поставленные сроки закончим все виды работ.

Зараз же тут закінчують роботи над фасадом будівлі. Всередині триває оздоблення. Центр роблять у форматі «Openspace», тобто відкритого простору. Також будуть передбачені умови для обслуговування людей з обмеженими фізичними можливостями. Регіональний центр, підкреслив Ігор Терехов, прийматиме мешканців і з інших областей України. Всіх відвідувачів обслуговуватиме більше трьохсот кваліфікованих адміністраторів, які надаватимуть понад 450 послуг. Також, окремо, проведуть тут і благоустрій прилеглої до будівлі території.

Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови

Мы очень серьёзно отнеслись к логистике этого центра. И учитывая то, что будет колоссальнейший поток людей и колоссальный поток людей будет приезжать на своих частных машинах, на служебном автотранспорте — здесь устроены будут полностью парковки, будет достаточное количество машиномест. Мы применили здесь комплексный подход. Хочу вам сказать, что здесь сделаем не только парковки, сделаем рядом близлежащие дороги, в том числе и внутриквартальные, обновляем фасады зданий. 

Тож після завершення всіх робіт зі зведення регіонального центру надання адміністративних та соцпослуг цей мікрорайон отримає новий імпульс до розвитку, зазначив Ігор Терехов. А в Харкові з’явиться унікальний та досить затребуваний серед людей заклад, аналогів якого немає в Україні.

Реклама

А поделиться?