Розпочалось друге коло чемпіонату з футболу серед Ізюмського району

16 липня матчами Х туру розпочалось друге коло чемпіонату з футболу серед аматорських команд Ізюмського району. Бугаївський «СК«Восток» на домашньому стадіоні програв лідеру чемпіонату «Чистоводівці» 1:6. По хет-трику на свій рахунок записали Євген Дума і Еміль Сафронов.

Повідомляє сайт ІЗЮМ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Ізюмської районної державної адміінстрації.

«Темп» вдома розібрався з «Цареборисово» 6:0. Тут героєм матчу став Андрій Черняк, який п’ять разів розписався в воротах осколян.

«Молнія», програючи 0:1 за ходом поєдинку, ще у першому таймі зуміла зрівняти рахунок, а в другому – ще тричі змусила доставати м’яч зі своїх воріт голкіпера «Олександрівки».

Найдраматичнішим матчем 10 туру виявилась гра між малокомишуваським «Донцем» і капитолівським «Сатурном». Перший тайм впевнено виграли номінальні господарі кам’янського стадіону – гравці «Донця» 2:0, а другий тайм був за «Сатурном», який, також двічі відзначився забитими голами. У підсумку бойова нічия 2:2. Цікавим цей матч виявився ще тому, що судді за порушення правил у карних майданчиках 4 рази (3 у ворота «Сатурна» і 1 «Донця») призначали 11- метрові штрафні удари, але відзначитись голом вдалось лише один раз гравцю «Донця».

В турнірній таблиці відбулась лише одна зміна. «Донець», завдяки кращій різниці забитих і пропущених м’ячів, потіснив з 5 місця на шосте кам’янську «Іскру», яка за календарем цей тур пропускала.

В гонці бомбардирів Євген Дума з «Чистоводівки» завдяки черговому хет-трику збільшив відрив від претендентів на «золоту» бутсу і має на своєму рахунку 24 забиті м’ячі.

Наступної неділі, 23 липня, розпочинається ¼ Кубку Ізюмського району з футболу. В Кам’янці місцева «Іскра» прийматиме «Молнію», СК «Восток» – «Темп», «Сатурн» –  «Чистоводівку», «Цареборисово» – «Донець».

До Вашої уваги турнірне становище після 10 туру.