Росіянин із обмороженими кінцівками перетнув український кордон і захотів стати біженцемЗараз він перебуває на стаціонарному лікуванні під охороною.

Прикордонники затримали в Харківській області громадянина Російської Федерації, який незаконно перетнув кордон і звернувся із заявою про надання йому статусу біженця.

Про це інформує прес-служба ДПСУ.

«Затриманий одразу ж звернувся до прикордонного наряду з заявою про отримання статусу біженця на території України. Та перш ніж розглядати прохання горе-мандрівника охоронці кордону встановили, що той потребує невідкладної медичної допомоги, адже він мав ознаки обмороження кінцівок», — йдеться у повідомленні.

Чоловіку викликали швидку допомогу, медики встановили діагноз: «Обмороження кінцівок рук та ніг». У супроводі військовослужбовців відділу прикордонної служби затриманого доставили до районної лікарні.

За фактом звернення громадянина РФ щодо отримання статусу біженця прикордонники поінформували Головне управління Державної міграційної служби України в Харківській області.

Нині він перебуває на стаціонарному лікуванні під охороною.

Читайте також: У Росії збираються легалізувати найманців, які воюють за кордоном

Нагадаємо, що «Держдума» РФ збирається ухвалити законопроект щодо спрощення порядку набуття російського громадянства для біженців з «ЛДНР». У зв`язку з чим місцеві телеканали вже готуюсь низку сюжетів про важку долю людей у зовсім «не рідній Україні», йдеться на сторінці координатора Інформативного спротиву, народного депутата Дмитра Тимчука на Facebook.

Законопроектом передбачено автоматичне надання громадянства особам, які виїхали з території «ЛДНР» в результаті бойових дій і легально працевлаштуватися в РФ. Головним його автором є лідер «КПРФ» Геннадій Зюганов.

А поделиться?