Рятувальники провели практичні заняття з працівниками Курязької виховної колонії1 серпня на території Державної установи «Курязька виховна колонія імені А.С. Макаренка» було проведено позапланове спільне навчання з залученням фахівців Дергачівського районного управління ДСНС та працівників виправного закладу.

Повідомляє сайт ДЕРГАЧІ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт ГУ ДСНС України в Харківській області.

Під час занять рятувальниками був проведений комплекс профілактичних та практичних заходів, спрямованих на забезпечення пожежної безпеки працівників під час несення служби. Рятувальники розповіли, як уникнути різних непередбачуваних ситуацій, а також як діяти у разі їх виникнення.

Співробітники ДСНС навчили працівників колонії основним вимогам пожежної безпеки, нагадали, як правильно використовувати первинні засоби пожежогасіння, зокрема вогнегасники, а також як діяти на випадок виникнення пожежі.

Також, під час роз’яснювальної роботи, рятувальники звертали увагу на стан утримання шляхів евакуації, протипожежного водопостачання, установок автоматичної пожежної сигналізації та первинних засобів пожежогасіння.

Наприкінці заходу були відпрацьовані практичні дії працівників виправного закладу на випадок виникнення пожежі або надзвичайної ситуації. Усі повинні були швидко покинути приміщення та евакуювати матеріальні цінності. На подвір’ї відпрацьовувались дії по гасінню пожежі вогнегасниками та бойове розгортання від пожежного крану для подальшої ліквідації пожежі.

Після проведення заняття фахівці ДСНС вручали працівникам тематичні пам’ятки з основними правилами пожежної та техногенної безпеки.

Джерело: ДЕРГАЧІ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                                                          

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)

А поделиться?